O firmě

Společnost RM facility s. r. o. patří mezi přední dodavatele vybavení prodejen v České republice a střední Evropě.

"Realizujeme kompletní vybavení prodejen. Dodáváme regálové systémy, pokladní pulty, stojany, cenové lišty, dělítka, rámečky, stojánky, cenovky, kapsy, koše, háčky atp. Jsme specialisté na podporu prodeje. Zajišťujeme výrobu, prodej, montáže a servis."

RM facility s. r. o. disponuje velkým personálním i technickým zázemím zaručující profesionální přístup a schopnost akceptovat i ty nejpřísnější podmínky zákazníků. Prosperita a rozvoj společnosti se opírá o dlouholeté zkušenosti pracovníků.

Systém managementu kvality, životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci tvoří integrovaný systém řízení naší organizace. Vedení společnosti se zavazuje neustále zlepšovat integrovaný systém řízení především prostřednictvím stanovených cílů, hodnot, programů a kontrolních mechanizmů.

 

Dále o společnosti

  • Výroba a montáž obchodního zařízení

Specializujeme se na vybavení interiérů obchodních prostor.  Navrhujeme, vyrábíme a montujeme moderní výrobky a zařízení, které odpovídají nejnovějším evropským standardům a jejich expedici ke koncovým zákazníkům předchází přísná kontrola kvality.

Díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi jsme schopni rychle a bezplatně poradit s řešením návrhu interiéru, vytvořit 3D projekt, který po konzultaci se zákazníkem přechází do výroby.  Následná přeprava a montáž je svěřena do rukou specialistů, kteří jsou na základě bohatých zkušeností a proškolení schopni zvládnout instalaci v rekordně rychlém čase.  Montáže je možno provádět v nočních hodinách. Snažíme se tím minimalizovat prodejní ztráty našich zákazníků.  Záruční a pozáruční servis je součástí všech našich produktů.

Provádíme veškeré montážní práce a servis námi dodaného obchodního zařízení a vybavení. Montujeme regálové a pokladní systémy, vstupní terminály, reklamní stojany, lištové systémy, zástěny, dorazy na paletová stání, akční stoly, osvětlení, kompletní zázemí prodejen, parkboxy na nákupní vozíky...

Nabízíme také repasované stroje a zařízení vč. příslušné dokumentace.

 

 

  • Stavební divize 

Stavební činnost tvoří další významnou část naší nabídky služeb. Provádíme výstavbu průmyslových budov, stavební opravy a úpravy objektů, výstavbu komunikací a zemní práce včetně zajištění stavebního povolení a vypracování projektové dokumentace. Realizujeme investiční zakázky v rámci státních i soukromých výběrových řízení.

Jako generální dodavatel průmyslových staveb nabízíme maximální technickou způsobilost, moderní postupy a individuální přístup k investorovi při provádění prací.

Zabýváme se realitní činností a smluvní údržbou nemovitostí.

 

 

  • Protipožární ucpávky HILTI

Prostupy a spáry vzniklé během výstavby budov vyžadují použití systému protipožárních ucpávek a těsnění, které zajišťují stejnou požární odolnost konstrukcí jako byla před jejich narušením - aplikujeme systém protipožárních ucpávek HILTI.

 

 

  • RM Garden - zahradní úpravy

Novinkou naší nabídky je komplexní dodávka zahrad. Naše společnost poskytuje zákazníkům komplexní služby v oblasti návrhu, realizace a údržby zahrad. Vytváříme jedinečné a krásné zahrady, které splňují náročné požadavky jejich majitelů. Stavíme opěrné kamenné zdi, schody, komunikace a zděná oplocení. Dodáváme kované automatické brány a výplně plotů. 

Vyrábíme a montujeme dřevěné pergoly a altány včetně zastřešení z polykarbonátu, garážová stání, zahradní domky, kamenné terasy, verandy a zimní zahrady. Abychom mohli uspokojit přání a potřeby občanů kompletním sortimentem služeb, rozhodli jsme se rozvíjet naši činnost také v oblasti dodávek zahradních bazénů včetně zastřešení.

Více informací na RM Garden (upravyzahrada.rmfacility.cz)

 

 

 

  • Vnitrostátní a mezinárodní automobilová doprava

Naše společnost zahájila komplexní služby v oblasti logistiky, mezinárodní - vnitrostátní nákladní automobilové dopravy a zasilatelství. 

Zajišťujeme bezpečnou a efektivní přepravu nejen našich výrobků.

Volejte nonstop: +420 774 998 288

 

RM facility s.r.o.

Telefon:

+420 774 998 288

+420 731 460 590

 

E-mail:

rmfacility@rmfacility.cz

 

Sídlo společnosti:

Bořivojova 878/35

Praha 3, Žižkov

130 00

 

Provozovna:

RM facility s.r.o.

Strojírenská 700

Havlíčkův Brod

580 01

 

Bankovní spojení:

Komerční banka a.s.

43-7432300287 / 0100

Najdete nás na facebooku
 

RM facility s. r. o. | Adresa: Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3 | IČO: 247 08 691, DIČ: CZ24708691

Telefon: +420 774 998 288, 731 460 590 | E-mail: rmfacility@rmfacility.cz | Podporujeme

© 2008 - 2020 Studio Internet | Všechna práva vyhrazena.